Dobrodošli na spletišču

TROPSKI SADEŽI 🍍

Tukaj lahko najdete opise različnih dejavnosti na naši gimnaziji in bolje spoznate šolsko življenje dijakov.

TROPSKI SADEŽI

Kdo smo?

Smo Bronja, Maša in Paskal, dijaki skupine Tropski sadeži. Na tej spletni strani v okviru ITS-a  pišemo zanimive članke in poročila o  šoli in o našem prostem času, snemamo filmčke in fotografiramo. Če nas želiš še bolj spoznati, se sprehodi po naši spletni strani.

nekaj o

ITS predmetih

Informatika

Pri informatiki se učimo izdelovanja spletnih strani. Nanjo dodajamo fotografije in filmčke, ki jih izdelujemo pri likovni in objavljamo članke in poročila napisana pri angleščini, poleg tega pa predstavljamo sebe in naš način življenja.

Angleščina

Pri angleščini izdelujemo članke in poročila ter snemamo filmčke v angleščini. S tem pridobivamo nova znanja in  smo kot skupina še bolj povezani med sabo kar nam zagotovo korisiti v življenju.

Likovna umetnost

Pri likovni umetnosti se predvsem bolje spoznamo s sodobno umetnostjo – fotografiranje in film. Bolj spretni pa postanemo tudi pri urejanju elektronskega gradiva.

DELO PRI ANGLEŠČINI

ČLANKI in POROČILA

Pri predmetu angleščine se naučimo napisati članke in poročila pri čemer se naučimo pravilno uporabljati kompleksnejše besede.

(povezava slike)

delo pri informatiki

Oblikovanje spletne strani

Pri predmetu informatike se naučimo kako oblikovati spletno stran, kamor smo potem objavili material iz ostalih dveh predmetov. Menimo, da je izdelava spletne strani dobra izkušnja, ki nam bo marsikdaj lahko prišla prav.

Izdelava spletne strani

Menim, da je izdelava spletne strani dobra izkušnja, ki nam bo marsikdaj lahko prišla prav. Poleg izdelovanja spletnih strani, se naučimo tudi boljšega rokovanja z računalniki, kar pa je dandanes zelo koristno oziroma skoraj nujno.

BRonja

Delo pri informatiki

Delo pri informatiki je potekalo zelo samostojno in zabavno. Naučili smo se osnove izdelave spletnih strani in urejanja fotografij, kmalu za tem pa smo začeli z samostojnim delom.  Pri informatiki sem užival in se hkrati naučil nekaj pomembnih osnov v novem tehnološkem svetu.

PASKAL

Zakaj je informatika zabavna

Pri informatiki izdelujemo in oblikujemo spletne strani, kar se mi zdi zelo uporabno, saj bomo lahko kasneje na tej osnovi, ki smo jo pridobili z ustvarjanjem, gradili še boljše spletne strani, če se bomo s tem seveda na poklicni poti ukvarjali. Saj vemo, da je danes veliko takšnih podjetij in služb, ki to potrebujejo.

maša

delo pri likovni

Fotografiranje

Pri likovni se fokusiramo na fotografiranje. Naučimo se kako posneti lepše in kvalitetnejše fotografije, ter jih potem oblikovati v filmček.

(povezava slike)

Ostanimo v kontaktu